Sık Sorulan Sorular

+ Nasıl sipariş verebilirim ?

İlk defa hukukavm.com'dan sipariş verecek siz değerli müşterilerimiz aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Web sitemizde yer alan kategoriler veya ürünlerden satın almak istediğini ürünün üzerine tıklayın. Açılan sayfada aramakta olduğunuz ürünü seçip ürün detayı kısmından “Sepete Ekle” butonuna basarak sepetinize ekleyin. Sayfanın sağ üst kısmında sepetiniz gözükecektir. Sağ üst köşedeki sepet butonuna basın ve açılan sayfada sepetinizdeki ürünleri kontrol ederek sırası ile Teslimat adresi ve Fatura adresi bölümlerini doldurun ve “Bir Sonraki Adım” butonuna tıklayın. İstediğiniz kargo şeklini seçtikten sonra satış sözleşmemizi okuyarak onaylayın , Bu sayfada bulunan Kredi Kart, Havale /EFT seçeneklerinden hangisi ile ödeme yapmak istiyorsanız, o seçeneği seçin. Seçtiğiniz ödeme şekli ile ilgili bilgiler sorulacaktır. Bu bilgileri doldurup ''Siparişimi Onayla'' butonuna bastığınızda siparişiniz bize ulaşacaktır. Siparişiniz ile ilgili bilgiler bildirdiğiniz e-posta adresine otomatik olarak gönderilecektir. (gereksiz postaları kontrol ediniz) Not: Havale /EFT seçeneği yapılan siparişlerde, ödeme tarafımıza ulaştıktan sonra ürünün teminine başlanır.

+ Siparişlerimi telefon yoluyla verebilir miyim ?

Malesef, tüm siparişlerinizi sitemiz üzerinden yapmanız gerekmektedir.

+ Sipariş kodumu nerede görebilirim ? Ulaşmadığında ne yapmalıyım ?

Siparişiniz ile ilgili bilgileriniz ve sipariş kodunuz, alışverişte yazmış olduğunuz e-posta adresine otomatik olarak gönderilmektedir. Lütfen önemsiz ( gereksiz ) postaları kontrol ediniz. Sipariş kodunuza hala ulaşamıyorsanız üye panelinizden siparişlerim menüsüne tıklayın, bu alanda vermiş olduğunuz tüm siparişler listelenecektir.

+ Adres değişikliği yapabilir miyim yada nasıl yaparım ?

Siparişinizin durumu ''hazırlanıyor'' gözüküyorsa ya da ''sevk edilmeye hazır'' olana kadar, üye panelinizde bulunan adreslerim bölümünden değişiklik yapabilirsiniz eğer siparişinizi üye olmadan verdiyseniz bizimle iletişime geçerek adres değişikliğini yapabilirsiniz.

+ Ürünümde herhangi bir problem varsa ne yapmalıyım ?

Ürününüzle ilgili herhangi bir problem varsa bizimle en kısa zamanda e-posta ya da telefon yoluyla iletişime geçip, ürünü fotoğraflayarak bize sorunu iletebilirsiniz.

+ Sepetimdeki siparişleri daha sonra verebiliyor muyum ? Kayıtlı kalıyor mu ?

Evet. Sepetinizdeki siparişleri daha sonra da verebiliyorsunuz. Sepetinizdeki ürünler sitemize üye olmasanız bile, aynı bilgisayardan sitemize giriş yapmanız durumunda sepetinizde kayıtlı kalacaktır. Sitemiz üyesi iseniz sepetiniz her zaman kayıtlı kalacaktır.

 + Hediye paketi yapıyor musunuz ?

Evet. Sepetinizden hediye paketi notu ekle seçeneğini kullanarak ekleyebilirsiniz.

 + Toplu siparişlerde indirim yapıyor musunuz?

Lütfen toplu ve özel siparişleriniz için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçiniz.

Kapat